Toska z lasu: Spiski, ucieczki, tajemnice i porwania

Toska z lasu tom 2 Spiski, ucieczki, tajemnice i porwania Imaginaria

Ojciec Lucille szykuje się do wojny zbierając armię przeciw swym wrogom. Wojna z kolei sprzyja spiskom i knowaniom, które mogą przyspieszyć lub spowolnić przebieg działań zbrojnych. W drugim tomie komiksowej serii Toska z lasu wiele będzie tytułowych spisków, tajemnic, ucieczek i porwań.

Księżniczka Lucille wyrusza w podróż wraz ze swoim nauczycielem Cosimo do odległego klasztoru. Towarzyszy im para przyjaciół, których towarzystwo nieoczekiwanie okazuje się bardzo pomocne. Ponadto, poznamy trochę przeszłość Toski i Rinalda, którzy…

Nie ma jednak co zdradzać, zbyt wielu tajemnic. Lepiej sięgnąć po najnowszy tom serii Toska z lasu i samemu się przekonać.

O jej drugim tomie Spiski, ucieczki, tajemnice i porwania opowiadałem w dwudziestym piątym wydaniu audycji Imaginaria w Radio Bemowo FM.


Toska z lasu, t. 2: Spiski, ucieczki, tajemnice i porwania (Tosca des Bois – Tome 2: Complots, fuites, secrets et enlèvements), scen. Teresa Radice, rys. Stefano Turconi, tłum. Agata Cieślak, Story House Egmont, Warszawa 2022.

Print Friendly, PDF & Email

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.