Preacher, Sezon 1 Odcinek 3

Trzecia odsłona przygód Kaznodziei przynosi kilka nowych wątków, a także nieco więcej akcji niż odcinek numer dwa. Fabuła serialu Preacher nadal rozwija się niespiesznie, ale być może taki jest urok opowieści rodem z południa Stanów Zjednoczonych.

Preacher_CassidyObdarzony niezwykłymi mocami pastor małej mieściny Annvile zaczyna rozumieć naturę swoich nowych umiejętności. Słowo Jesse’ego Custera staje się rozkazem, wykonaniu którego nikt nie jest w stanie się oprzeć. Custer testuje swoje moce w kilku nadarzających się sytuacjach, korzystając przy tym z pomocy Cassidy’ego, co prowadzi do dość komicznych efektów.

Tymczasem Tulip odkrywa miejsce pobytu niejakiego Carlosa, który w przeszłości nie był w porządku w stosunku do niej i Custera. Jesse daje się namówić na udział w wyprawie odwetowej, jednak los postawi na jego drodze pewną rosłą przeszkodę.

W odcinku nie mogło też zabraknąć wysłanników Nieba, którzy pragną pojmać tajemniczą istotę, która zasiedliła ciało Custera. Na ich drodze ponownie stanie irlandzki wampir, a efekt ich spotkania będzie nie mniej ciekawy niż w poprzednim odcinku.

https://www.youtube.com/watch?v=FBz7-EQoHLM

Z odcinka na odcinek coraz więcej postaci zdaje się zasiedlać serialowy świat. Tym razem mamy okazję poznać tajemniczego mężczyznę w nienagannym białym garniturze, dla którego Tulip zdobyła, nie bez trudności, pewien dokument. Dokumenty te dotyczą Grail Industries, co znającym komiks powinno zasugerować tożsamość osobnika.

Trzeci odcinek serialu Preacher kusi nowymi wątkami, na których rozwinięcie trzeba będzie pewnie jeszcze trochę poczekać. Różne elementy opowieści zaczynają się zazębiać i zdają się zapowiadać coraz ciekawsze widowisko.


Poprzednie odcinki:

Preacher, Sezon 1 Odcinek 1

Preacher, Sezon 1 Odcinek 2


Preacher, sezon 1, 2016, AMC, na podstawie komiksu Gartha Ennisa i Steve’a Dillona Kaznodzieja, twórcy Seth Rogen, Evan Goldberg, Sam Catlin, scen. Sam Catlin, reż. Seth Rogen, Evan Goldberg, grają: Dominic Cooper, Joe Gilgun, Ruth Negga.

Print Friendly, PDF & Email

Możesz również polubić…

6 komentarzy

  1. Ostatnio strasznie zacofana jestem. Nawet nie wiedziałam, że taki serial istnieje. Chyba musiałabym po nadrabiać zaległości i co nieco pooglądać, bo w sumie zawsze lubiłam seriale, ale aktualnie, stale brakuje mi na nie czasu. Niestety.

  2. W sumie chętnie obejrzę 🙂

  3. Jula pisze:

    O zaintrygował mnie ten serial muszę go obejrzeć?

  4. JaTheMolka pisze:

    Dzięki. Miałam zacząć oglądać, ale padło na Narcos. Brzmi to naprawdę ciekawie, czas nadrobić! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.