Minecraft, tom 3

Minecraft tom 3 Imaginaria

Minecraft to gra, która potrafi wciągnąć. Czasem ciężko wydostać się z jej zaborczych szponów. Zespołowa gra zdaje się dostarczać dodatkowych wrażeń, a wspólne rozwiazywanie problemów może scalić także realną przyjaźń. W trzecim tomie komiksowej serii Minecraft bohaterowie będą musieli zadbać właśnie o jej podtrzymanie.

Minecraft tom 3 Okładka ImaginariaWspólne przygody w wirtualnym świecie dostarczają wiele frajdy paczce zgranych przyjaciół. Kiedy jednak trafiają do nieznanej części Netheru, sytuacja staje się niebezpieczna. Ich dotychczasowa ekspertka od tej części minecraftowego świata nie spełnia podkładanych w niej nadziei. Czy zachwieje to ich przyjaźnią? Czy uda im się przetrwać tę trudno sytuację w wirtualnym, a przed wszystkim w realnym świecie?

Trzecia odsłona komiksowej serii Minecraft oferuje ciekawą historię, która rozgrywa się w dwóch połączonych ze sobą planach. Z jednej strony obserwujemy zmagania bohaterów w świecie gry, z drugiej w otaczającej ich rzeczywistości. W obu tych sferach muszą rozwiązywać swoje problemy, jednak wspólna gra pozwala im przezwyciężyć trudne chwile. Wsparcie przyjaciół jest bowiem kluczowe by przezwyciężyć każdego rodzaju przeszkody.

Graficzna strona albumu niczym się nie różni od poprzednich tomów. Rysunki są klarowne, a rysowniczka całkiem udanie przenosi wirtualny świat gry Minecraft do komiksowych kadrów.

Minecraft tom 3 Plansza Imaginaria

Komiksowa seria Minecraft rozwija się w ciekawym kierunku, a każdy kolejny tom oferuje bardziej interesującą opowieść. Pewną obawą, która pojawiła się po pierwszym spotkaniu z tą serią, była jej potencjalna hermetyczność. Wydaje się, że jednak kierunek, w którym rozwinęła się opowieść sprawia, że ten komiks może spodobać się szerszemu gronu odbiorów. Młodych fanów gry, do lektury tej komiksowej serii nie trzeba bowiem specjalnie przekonywać.


Minecraft, t. 3 (Minecraft, volume 3), scen. Sfé R. Monster, rys. Sarah Graley, przeł. Anna Hikiert-Bereza, Story House Egmont, Warszawa 2021.

Print Friendly, PDF & Email

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.