Miły dom nad jeziorem, tom 1

Miły dom nad jeziorem tom 1 Imaginaria

Luksusowe wakacje w pięknie położonym tytułowym miłym domu nad jeziorem wydawały się wspaniałą okazją do oderwania się od otaczającego bohaterów świata. Gospodarza bywał może dziwny, ale bardzo mu zależało na spędzeniu tygodnia z przyjaciółmi w oddalonym od innych miejscu.

Jednak pozory mogą mylić. Czy taki wyjazd może zmienić się w koszmar? Dlaczego właśnie ich Walter (gospodarz imprezy) zabrał ze sobą w to urokliwe, acz momentami dziwaczne miejsce? Pytania się mnożą, a na odpowiedzi przyjdzie trochę poczekać?

Scenarzysta James Tynion IV po raz kolejny rozpoczyna kolejną instygującą komiksową opowieść, tym razem w konwencji horroru z elementami apokaliptycznymi. Czy będzie to seria równie intrygująca, co omawiany wcześniej na Imaginariach Departament Prawdy?

O tym i innych kwestiach związanych z komiksem Miły dom nad jeziorem opowiadałem w pięćdziesiątym pierwszym wydaniu audycji Imaginaria w Radio Bemowo FM.


Miły dom nad jeziorem (The Nice House on the Lake), t. 1, scen. James Tynion IV, rys. Álvaro Martínez Bueno, tłum. Paulina Braiter, DC Horror, Story House Egmont, Warszawa 2023.

Print Friendly, PDF & Email

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.