Dobrze Ro(c)kują

„Artyści! Dobrze ro(c)kujecie, a mimo to trudno Wam się przebić? Nasza antena jest dla Was otwarta. Prześlijcie próbkę Waszych dokonań (tu pojawiły się już nieaktualne dane kontaktowe).

Słuchacze! W zwykłym radio ciągle to samo? Chcecie usłyszeć coś, czego nie znajdziecie nigdzie indziej? Zapraszamy w soboty od 16 do 18. Może to u nas po raz pierwszy usłyszycie przyszłe gwiazdy.

Będziemy grać muzykę dobrze ro(c)kujących, będziemy zapraszać ich do studio i przepytywać o co się da. Mamy nadzieję nie raz dodać skrzydeł”.

Taki komunikat na stronie radia Bemowo FM zapowiadał pierwsze pojawienie się audycji na antenie. „Dobrze Ro(c)kują” wystartowało 26 marca 2010 roku. Idea audycji narodziła się kilka tygodni wcześniej na bazie trochę innego pomysłu. Podczas pierwszej audycji było nas trzech, kolejne prowadziliśmy wspólnie z Radkiem Szatkowskim przez ponad rok. Potem stery należały już do niego. Zmieniła się też pora emisji na czwartek 20.00-22.00. Twórczość wielu „młodych” artystów pojawiła się na antenie, wielu z nich także przybyło do studia. Wszyscy grali dobrą, niekoniecznie rockową, muzykę, którą warto było promować.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.