Batman: Biały Rycerz przedstawia Harley Quinn

Batman Biały Rycerz Przedstawia Harley Quinn Imaginaria

W Gotham, w którym nie ma przestępców, tajemniczy Producent stara się powołać do życia nową grupę przestępców. Szczególną rolę w jego planach ma do odegrania Gwiazdka, która odpowiada za morderstwa dokonywane na dawnych gwiazdach kina. Jej sposób działania przypomina metody Jokera i dlatego agent FBI Hector Quimby prosi o pomoc Harley Quinn. Ta ma jednak wątpliwości, gdyż obawia się, że to śledztwo może zagrozić kruchej równowadze, którą udało jej się osiągnąć w życiu.

Komiks Batman. Biały Rycerz przedstawia Harley Quinn rozwija wątki, które pojawiły się w albumach Batman. Biały Rycerz i Batman. Klątwa Białego Rycerza autorstwa Seana Murphy’ego. Poznamy w nim wiele wydarzeń, z przeszłości bohaterów, które ukształtowały ich współczesne postawy. Przede wszystkim zaś przyjrzymy się próbie okiełznania demonów przez główną protagonistę. Czy jej się to uda?

O komiksie Batman: Biały Rycerz przedstawia Harley Quinn opowiadałem w dziewiątym wydaniu audycji Imaginaria w Radio Bemowo FM.


Batman. Biały Rycerz przedstawia Harley Quinn (Batman: White Knight Presents: Harley Quinn), Collins Katana, Sean Muphy (scen.), Matteo Scallera (rys.), tłum. Jacek Żuławnik, DC Black Label, Story House Egmont, Warszawa 2022.

Print Friendly, PDF & Email

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.