Art.Rockowy Świat

„Art.Rockowy Świat” po prostu musiał powstać. Współczesna kultura jest tak pełna zaskakujących nawiązań. Intertekstualna – teksty odwołują się do innych tekstów. Utwory do utworów. Wszystko połączone siatka odniesień, które można prześledzić i pokazać słuchaczom.

Co będzie motywem przewodnim najbliższej audycji? Może pewien wątek tematyczny? Słowo-klucz? Może liczne wariacje na temat jakiegoś utworu? Porównanie dobrych i kiepskich coverów tych samych piosenek? Ważna premiera wraz z przypomnieniem wcześniejszych dokonań twórców? Wspomnienie wybitnego zespołu sprzed lat? A może posłuchamy całego tzw. koncept albumu – rockowej opery? Jedno jest pewne. Będzie to rock progresywny (art rock) czyli coś, czego nie słychać na co dzień w zwykłym radio. I najciekawsze, najbardziej malownicze okolice – żeby nie było nudno.

Aha, i nieraz usłyszycie o komiksie, o filmie, nawet o polityce. O powiązaniach, których byście się nie spodziewali. Słowem wszystko, co chcieliście wiedzieć o art rocku, ale baliście się zapytać…

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.